Залучення практиків до підготовки здобувачів


ОПП «СЕРЕДНЯ ОСВІТА»
(УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА; АНГЛІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА)


Враховуємо запити роботодавців 21.09.2021

Із 1 вересня 2021 року на замовлення наших стейкхолдерів у Кременчуцькій гімназії №1 розпочалася професійна практична підготовка майбутніх вчителів, яка є першою сходинкою до запровадження дуальної освіти.

Разом з гімназією №1, з якою укладено угоду про співпрацю, університет вибудовує унікальну освітню траєкторію, що поєднує практичне навчання на робочому місці з аудиторними заняттями, завдяки чому студенти опановують сучасні педагогічні технології. Здобувачі освіти знайомляться із методиками навчання мови. Тож наш партнер і роботодавець зацікавлений у подальшій співпраці.


ОПП «ЖУРНАЛІСТИКА»


Навчання на базі КТРК 08.12.2021

Ось і закінчується осінній семестр. Вже можна підбивати підсумки.

Цього року вивчення дисциплін “Електронні видання” і “Телерадіожурналістика” проходило у виїзному режимі на базі телерадіокомпанії “Кременчук”. Викладачем і наставником здобувачів освіти був колишній випускник ОПП “Журналістика”, а наразі завідувач відділу КТРК Антон Воробйов.

Антон Воробйов під час виїзного практичного заняття

Майбутні журналісти і потенційні роботодавці добре узнали один одного. Здобувачі оволоділи азами телевізійної журналістики, а керівництво телеканалу визначилося з майбутніми працівниками.

На фото нижче:
студенти проводять опитування для телевізійних новинДві Надії 05.12.2021


Реалізація проєкту “Видатні кременчуцькі журналісти” продовжилася зустріччю студентки Надії Корнієнко із відомою улюбленицею усіх дітлахів Кременчука Надією Яровою, яка вже багато років поспіль разом із іграшковим їжачком Тимком веде на телебаченні програму “На добраніч, діти”.

Здобувачка освіти, яка працює над біографічним дослідженням своєї тезки, взяла у неї інтерв’ю на робочому місці.

Надія Корнієнко у студії телебаченняЗустріч з легендою кременчуцької тележурналістики 01.12.2021

Сьогодні, у перший день зими, відбулося чергове засідання гуртка “Журналіст-редактор”. У межах реалізації наукового проєкту “Видатні кременчуцькі журналісти” було організовано зустріч здобувачів освіти з однією з героїнь майбутнього наукового дослідження.

До університету завітала провідна журналістка ТРК “Візит” Ганна Плаксій, яка розповіла про особливості роботи телеведучої, розкрила секрети журналістської майстерності.

travesti istanbul
samsun travestileri
travesti turkey
travestiler