-- particles
Створи своє майбутнє разом з нами!


Наші викладачіФотогалерея кафедриОстанні події


Науковий пікнік заради миру
20 травня 2024

18 травня 2024 року кафедра взяла участь у науковому пікніку «Наука заради миру і безпеки». Колектив здобувачів освіти та викладачів гідно представив досягнення кафедри, взяв участь у благодійному ярмарку і отримав Подяку за високі наукові досягнення від ректора.

Участь студентів і викладачів кафедри в Міжнародній науково-практичній конференції
24 квітня 2024

24 квітня 2024 року розпочала роботу ХХXI Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених КрНУ імені Михайла Остроградського «Актуальні проблеми життєдіяльності суспільства».

У межах конференції успішно пройшло засідання секції «Проблеми мовознавства та викладання іноземних мов» за участі Голови секції к. пед. н., доцентки Вікторії Перевознюк і секретаря – асистентки Анни Гайкової, на якому було заслухано виступи учасників – здобувачів освіти та викладачів.


Проведення серії практичних занять випускником Артемом Свистуновим
24 квітня 2024


У квітні 2024 року випускник ОП«Середня освіта (українська мова і література; англійська мова і література)» Артем Свистунов, який вступив до магістратури за ОП«Освітні, педагогічні науки», у межах практичної підготовки провів серію практичних занять з навчальної дисципліни «Порівняльне літературознавство» для групи СОУ-21-1 (3 курс).
Благодійний ярмарок
17 квітня 2024

Сьогодні здобувачі освіти 1 курсу взяли участь у благодійному ярмарку, що відбувся о 15.00 у фойє 5-го корпусу перед концертом колективів «Весняний фестиваль студентської творчості-2024».
Студенти виліпили та спекли пиріжки й навіть зробили смачний лімонад, яким щиро пригощали відвідувачів. Ярмарок був організований і проведений факультетом права, гуманітарних і соціальних наук. 

Участь здобувачів освіти у Школі молодого спеціаліста
15 квітня 2024

Здобувачка освіти 2 курсу Анна Стеренчук взяла участь у засіданні Школи молодого спеціаліста, яке відбулося у Педагогічно-меморіальному музеї Василя Олександровича Сухомлинського, розташованому в смт. Павлиш.

Участь кафедри у Дні відкритих дверей
8 квітня 2024

6 квітня 2024 року у КрНУ пройшов великий весняний День відкритих дверей. Захід, який відвідали більше 150 старшокласників – учні 9–11 класів кременчуцьких шкіл №№: 4; 5; 10; 11; 17, а також ВПУ №7 і студенти фахового коледжу КрНУ та політехнічного коледжу КрНУ (Горішні Плавні), проходив у холі 1-го навчального корпусу, де для відвідувачів була розгорнута виставка розробок кафедр. Для виставки кафедра ЛДЖ підготувала презентацію та демонстраційні матеріали і буклети. Отже, фахівці кафедри провели велику підготовчу роботу, щоб зробити День відкритих дверей інформативним та цікавим для майбутніх учителів!

Старший викладач кафедри Олена Вікторівна Білоножко здобула ступінь доктора філософії
5 квітня 2024

У лютому 2024 року на базі Державного закладу вищої освіти «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН України стейкхолдер, директорка Кременчуцької гімназії №1, старший викладач кафедри Олена Вікторівна Білоножко здобула освіту за третім (освітньо-науковим) рівнем, успішно захистила дисертацію й на початку квітня отримала диплом доктора філософії за спеціальністю 011«Освітні, педагогічні науки».
Вітаємо Олену Вікторівну з успішним завершенням та отриманням диплому PhD і бажаємо подальших успіхів у її науково-педагогічній праці!

Туберкульоз – небезпечне інфекційне захворювання
20 березня 2024

У рамках проведення місячника по боротьбі з туберкульозом 19 березня 2024 року асистентом кафедри ЛДЖ Гайковою Анною Романівною проведено інформаційно-просвітницьку лекцію на тему «Туберкульоз – небезпечне інфекційне захворювання». Мета лекції – ознайомити здобувачів із базовою інформацією про туберкульоз і методами профілактики цього захворювання. Були пояснені шляхи зараження туберкульозом і умови, що сприяють його розвитку. Зазначені навички здорового способу життя та особистої відповідальності за власне здоров’я та життя. Здобувачі першого (бакалаврського) освітнього рівня ОП«Журналістика» задавали різні питання, велася дискусія щодо зазначеної теми.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН з журналістики
5 березня 2024

2–3 березня 2024 року завідувачка кафедри Ксенія Сізова працювала в складі журі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Полтавського територіального відділення МАН України. 
У «Центрі дослідження полтавської журналістики» відбувся захист юних науковиць секції «Журналістика». На розгляд журі було представлено 11 наукових розвідок, тематика яких торкалася специфіки роботи журналістів у період повномасштабного вторгнення.
Журі у складі професорок Світлани Семенко і Ксенії Сізової, доцентки Марини Свалової відзначило актуальність тематики, вагоме практичне значення наукових робіт.


Почалося навчання у Лестері!
1 березня 2024


Здобувачки освіти ОПП“Середня освіта (українська мова і література; англійська мова і література)” Діана Згола, Олександра Вербівська та Дар'я Захарій розпочали навчання за 2-м модулем в Університеті Лестера (Велика Британія) за програмою академічної мобільності “English Language Teaching Unit” в рамках міжнародного проєкту “UK-Ukraine Twinning Initiative”. Навчання триватиме до 9 червня 2024 року.
Міжнародні здобутки студентів у Великій Британії
23 лютого 2024


Наприкінці 2023 року три здобувачки освіти ОПП“Середня освіта (українська мова і література; англійська мова і література)” Діана Згола, Олександра Вербівська та Дар'я Захарій успішно закінчили 1-й модуль та нещодавно отримали відповідні свідоцтва в Університеті Лестера (Велика Британія) за програмою академічної мобільності “English Language Teaching Unit” в рамках міжнародного проєкту “UK-Ukraine Twinning Initiative”.

Переглянути документи про міжнародну мобільність студентів можна за посиланнями:
1. Свідоцтво Діани Зголи
2. Свідоцтво Олександри Вербівської
3. Свідоцтво Дар'ї Захарій


Вітаємо з успішним захистом дисертації!
20 лютого 2024


Сьогодні, 20 лютого 2024 року в ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії (спеціальність 011«Освітні, педагогічні науки») старшого викладача кафедри Олени Вікторівни Білоножко.

Тема дисертації: 
«РОЗВИТОК ПЕДАГОГІЧНОЇ КУЛЬТУРИ ВЧИТЕЛІВ ЛІЦЕЇВ У СИСТЕМІ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ».

Щиро вітаємо!

Бажаємо нашій колезі подальших успіхів у науці.

Готуємося до наступних акредитацій!
12 лютого 2024


8 лютого 2024 року доцентка кафедри лінгводидактики та журналістики Вікторія Перевознюк через онлайн-платформу PROMETEUS успішно завершила навчальні курси «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг» та «Як написати якісний звіт про результати акредитаційної експертизи освітньої програми».

Після завершення курсів викладачка отримала відповідний сертифікат від Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Переглянути персональний сертифікат можна за посиланням:

Сертифікат про закінчення курсів НАЗЯВО Вікторії Перевознюк

Міжнародне стажування викладачів та здобувачів освіти
5 лютого 2024

У грудні 2023 року на базі Університету Вітовта Великого (Литва) завершилося міжнародне стажування викладачів кафедри Вікторії Перевознюк, Віти Хміль-Чуприни і Анни Гайкової, а також двох здобувачок освіти за ОП«Журналістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Марії Пухової і Олександри Рось за програмою міжнародної академічної мобільності в рамках міжнародного проєкту «Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens (dComFra».

Сертифікати
про міжнародне стажування можна передивитись за посиланнями:
1. Сертифікат Вікторії Перевознюк
2. Сертифікат Віти Хміль-Чуприни
3. Сертифікат Анни Гайкової
4. Сертифікат Марії Пухової
5. Сертифікат Олександри Рось

Продовжується співпраця з Університетом Лестера
27 грудня 2023

2024 року три здобувачки освіти за ОП «Середня освіта (українська мова і література; англійська мова і література)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Діана Згола, Олександра Вербівська та Дар'я Захарій запрошені до участі у програмі міжнародної академічної мобільності в рамках міжнародного проєкту «The Uk-Ukraine Twinning Initiative»
До того ж, Університет Лестера вирішив розширити напрями співпраці, запропонувавши науково-педагогічним працівникам КрНУ програми розвитку англомовної компетентності.
  Далі...
Персональні запрошення студенток та договори на навчання можна передивитись за посиланнями:
1. Персональне запрошення Діані Зголі
Договір про навчання Д.Зголи
2. Персональне запрошення Олександрі Вербівській
Договір про навчання О.Вербівської
3. Персональне запрошення Дар'ї Захарій
Договір про навчання Д.Захарій

Участь доцентки В.Перевознюк у першому в Україні форумі якості освіти
7 листопада 2023

6 листопада в Класичному університеті Тернополя відбувся Перший український форум якості освіти (UQAF – 2023)! Він був організований Нацiональним агентством iз забезпечення якостi вищої освiти у партнерствi iз Захiдноукраїнським нацiональним унiверситетом.
Бiльше тисячi освiтян, керiвників ЗВО, гарантів освiтнiх програм, студентів долучилися до роботи форуму.

Спікери форуму зосередили увагу на системi забезпечення якостi вищої освiти в Українi: мiсiї, перспективах та викликах.

Від кафедри лінгводидактики та журналістики в ньому приймала участь в очному форматі к.пед.н., доцент Вікторія Перевознюк.

Вітаємо Вікторію з успішним завершенням та отриманням сертифікату!  Далі...

Майбутні журналісти зустрілися з командою Суспільне Полтава
31 жовтня 2023

30 жовтня у бібліотеці КрНУ відбулася зустріч журналістів Суспільне Полтава зі здобувачами освіти. Мета зустрічі – пошук кореспондентів для гіперлокальної мережі Суспільного. Серед майбутніх журналістів були й ті, хто вже працює за фахом у кременчуцьких медіа. Також до спілкування долучилися журналісти міських видань та блогери. Наразі Суспільне Мовлення створює гіперлокальну мережу кореспондентів, які працюватимуть у громадах п’яти областей – Полтавської, Рівненської, Черкаської, Дніпропетровської та Одеської. Керівниця напряму проєкту із розбудови гіперлокальної мережі Суспільного Євгенія Гайфер (на фото – зліва) підкреслила, що наразі студенти КрНУ мають унікальну можливість стати учасниками проєкту – пройти на базі Суспільного безоплатне навчання мультимедійній журналістиці та здобути посаду кореспондента Суспільного у Кременчуцькій громаді!  Далі...

Вікторія Перевознюк – серед п'яти кращих доцентів КрНУ!
2 жовтня 2023

30 вересня на засіданні вченої ради Кременчуцького національного університету науково-педагогічним працівникам, які посіли найвищі місця у рейтингу викладачів 2022/2023 навчального року, ректор КрНУ урочисто вручив іменні сертифікати.

Університетський рейтинг викладачів складається щороку. І щороку він вдосконалюється. Під час формування рейтингових таблиць оцінюються наукові досягнення, методична робота, міжнародна діяльність викладачів та інші, не менш важливі, показники. Перші п’ять лідерів у кожній номінації відзначаються іменними сертифікатами.

Доцентка кафедри лінгводидактики та журналістики Вікторія Перевознюк є однією з переможців рейтингу Топ-5 у номінації «кращий доцент».
Бажаємо Вікторії подальших успіхів у її науковій праці та міжнародній діяльності!  Далі...© Copyright 2015–2024 Кафедра лінгводидактики та журналістики. All Rights Reserved.